Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

AKKO x Monsgeek M1W SP Grey&Black Gaming Keyboard (ISO)

259.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRA987
EAN:
6975351383420
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Tastiera AKKO x Monsgeek M1W SP Grey & Black Gaming Keyboard (ISO) është një zgjedhje ideale për lojtarët që kërkojnë performancë të lartë dhe stil të sofistikuar. Me një dizajn ISO dhe ngjyrë gri e zezë elegante, kjo tastierë ofron një ndjesi të këndshme gjatë shtypjes falë çelsave të saj mekanikë të cilësisë së lartë. Ndriçimi RGB i personalizueshëm shton një element tërheqës dhe funksional për lojtarët që preferojnë ambiente me drita të ndryshme. AKKO x Monsgeek M1W SP është ndërtuar për të duruar përdorim intensiv, duke ofruar qëndrueshmëri dhe përgjigje të shpejtë për çdo shtypje. Ideale për lojtarët dhe profesionistët që kërkojnë cilësi dhe stil në një tastierë gaming.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “AKKO x Monsgeek M1W SP Grey&Black Gaming Keyboard (ISO)”

Produktet e ngjajshme