Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Pajisje multimediale Amazon Echo Show 10 (3rd Generation) black

347.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134526
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

24 Qershor, 2024 – 26 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

u zhvillua. Për të ndjekur lëvizjet tuaja
Nëse lëvizni gjatë një telefonate video ose kur gatuani recetat në dhomë. Ekrani HD me 10 inç lëviz automatikisht në drejtimin e tij. Kjo humbet personin. me të cilin po flet. Ose kurrë nga përmbajtja e shikimit në ekran. pa pasur nevojë të shqetësoheni për këtë. se ata qëndrojnë në fushën e vizionit. Kamera 13 MP përdor rregullimin automatik të figurës. për të siguruar duke u kthyer ose zmadhuar. Se ju dhe familja juaj jeni gjithmonë në fokus. Ju mund të bëni thirrje video me njerëz. Rreth Aplikacioni Alexa. Echo Show ose Skype kanë. përfshirë kamerat e sigurisë. Llamba. Termostate dhe shumë më tepër. Thjesht pyesni Alexa. Për të shfaqur kamerën e derës së përparme ose për ta vendosur dritën në kuzhinë më të ndritshme. Thjesht thuaj “Alexa. Kërkoni për pajisjet e mia ”dhe Echo Show do të gjejnë dhe krijojnë pajisje të pajtueshme. Në mënyrë që t’i kontrolloni ato me komandë zanore ose përmes ekranit.
Shikoni përreth në shtëpi. Edhe nëse jeni në Go
përdorni kamerën e integruar përmes qasjes në distancë. Për të parë përreth në një dhomë në çdo kohë dhe për të shijuar ndjenjën e sigurisë. e cila rrezatohet drejt përdoruesit dhe përshtatet në dhomë. në të cilën je. Ndiqni tekstet e këngës së muzikës Amazon në ekran. Thirrni rekomandime dhe mbulesa të albumeve ose muzikë transmetoni me Apple Music. Spotify. Deezer dhe të tjerët. Seria nga Prime Video dhe Netflix janë sjellë në jetë përmes ekranit HD. Me rezultatet aktuale të lajmeve dhe sporteve, ju gjithashtu qëndroni gjithmonë të azhurnuar. Përditësoni listat e blerjeve. Për të krijuar ose zbuluar kujtime për shënimet e kalendarit. Sa gram korrespondon me një lugë gjelle. Transformoni kornizën e figurës. Falënderimet për rregullimin automatik të ngjyrave sigurojnë. Se fotografitë e tyre të preferuara shfaqen gjithmonë në dritën më të mirë. Ju gjithashtu mund të përdorni kamerën e integruar. Thjesht shtoni fotografi të reja në albumin tuaj të fotografive. Duke thënë: “Alexa. Bëni një selfie. ”Anëtarët e Kryeministrit përfitojnë gjithashtu nga hapësira e pakufizuar e ruajtjes për foto.
. Për të siguruar mbrojtjen e të dhënave
Përfshinë mbrojtjen e të dhënave dhe masat e kontrollit në disa nivele. Midis tyre është një buton mikrofoni/kamera dhe një mbulesë kamerash e integruar. Funksioni i lëvizjes mund të përdoret në çdo kohë nga komanda zanore. mund të çaktivizohet direkt në pajisje ose përmes aplikacionit Alexa. Përpunimi i proceseve për të siguruar funksionin e lëvizjes bëhet drejtpërdrejt në pajisje – imazhet dhe videot që lidhen me lëvizjen nuk përcjellin në re. Mësoni më shumë rreth mbrojtjes së të dhënave. për të marrë vendime të qëndrueshme. Kur zhvillojmë këtë pajisje, ne i kushtuam vëmendje qëndrueshmërisë në aspektet e mëposhtme: materiali
100 % e tekstileve të përdorura janë marrë duke ricikluar mbeturinat e konsumatorit. 100 % e aluminit të përdorur është ricikluar materiali i caktuar i aluminit.
Pajisja. Kablloja dhe përshtatësi i përfshirë
Paketimi i pajisjes
99 % e paketimit të kësaj pajisje është bërë nga materiale me fibra druri. Pyjet përgjegjëse ose burimet e ricikluara janë marrë nga me përgjegjësi. për të prodhuar energji të pastër. Cila e energjisë elektrike. që përdoret nga kjo pajisje. korrespondon. Ju mund të mësoni më shumë mbi temën e qëndrueshmërisë. për të zvogëluar konsumin e energjisë. Mënyra e kursimit të energjisë nuk është e disponueshme për konfigurime të ndryshme të përdoruesit. Për të mësuar më shumë rreth kufizimeve dhe për informacione të mëtejshme, vizitoni faqen në temën e mënyrës së kursimit të energjisë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme