Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Furrë dhe pllakë per tenxhere te pavarura Amica 515GE2.33ZpMsDpA(Ci)

628.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAGDAMIKWS0250
EAN:
5906006554545
Sasia:
1
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Furrë dhe pllakë per tenxhere te pavarura Amica 515GE2.33ZpMsDpA(Ci)”

Produktet e ngjajshme