Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Apple iPhone 15 Plus 128GB Black

1259.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST497257
Sasia:
3
Origjina:

Koha e arritjes

17 Qershor, 2024 – 19 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Ishulli dinamik. Njoftimet dhe aktivitetet e drejtpërdrejta sjellin përpara. Një aparat fotografik kryesor 48 MP për fotografi super të larta. 2x Tele Zoom. Një dizajn i fortë i bërë nga qelqi me ngjyrë dhe alumini. Karikim fleksibël me USB – C.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme