Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Apple iPhone 15 Plus 128GB Blue

1223.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST497260
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 – 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Ishulli dinamik. Njoftimet dhe aktivitetet e drejtpërdrejta sjellin përpara. Një aparat fotografik kryesor 48 MP për fotografi super të larta. 2x Tele Zoom. Një dizajn i fortë i bërë nga qelqi me ngjyrë dhe alumini. Karikim fleksibël me USB – C.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme