Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Apple iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium

1537.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST497245
Sasia:
1
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 – 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

A17 Pro.
gjithçka që ndryshon çipin. Performanca pionierë.

Titan. Aq e lehte. Pra pro.

Butoni i ri i veprimit. cilësi. Me A17 Pro. një çip. kush ndryshon gjithçka. Një buton veprimi i adaptueshëm. Sistemi më i fuqishëm i kamerave iPhone. Dhe USB – C me USB 3 për transmetim super -të shpejtë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme