Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium

1592.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST497247
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

20 Qershor, 2024 – 22 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

A17 Pro.
gjithçka që ndryshon çipin. Performanca pionierë.

Titan. Aq e lehte. Pra pro.

Butoni i ri i veprimit. cilësi. Me A17 Pro. një çip. kush ndryshon gjithçka. Një buton veprimi i adaptueshëm. Sistemi më i fuqishëm i kamerave iPhone. Dhe USB – C me USB 3 për transmetim super -të shpejtë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme