Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Blue Titanium

1956.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST497236
Sasia:
1
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

A17 Pro.
gjithçka që ndryshon çipin. Performanca pionierë.

Titan. Aq e lehte. Pra Pro.

iPhone 15 Pro Max ka zmadhimin optik më të fortë në një iPhone. Deri tani.

Butoni i ri i veprimit në cilësinë e rrugës hapësinore. Me A17 Pro. një çip. kush ndryshon gjithçka. Një buton veprimi i adaptueshëm. Sistemi më i fuqishëm i kamerave iPhone. Dhe USB – C me USB 3 për transmetim super -të shpejtë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme