Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

aqua computer QUADRO fan controller për PWM fans

85.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRA948
EAN:
4260473311898
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

28 Qershor, 2024 deri 30 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kontrolluesi i ventilatorëve Aqua Computer QUADRO për ventilatorët PWM është një pajisje e avancuar për menaxhimin e temperaturës dhe qarkullimit të ajrit në sistemin tuaj të kompjuterit. Ky kontrollues lejon kontrollin preciz të deri në katër ventilatorëve PWM, duke siguruar që sistemi juaj të funksionojë në mënyrë optimale dhe të qetë. Aqua Computer QUADRO ofron opsione të shumta për personalizim, përfshirë profilizimin e temperaturës dhe menaxhimin e shpejtësisë së ventilatorëve bazuar në sensorët e temperaturës. Dizajni kompakt dhe i lehtë për t’u instaluar e bën atë një shtesë ideale për çdo ndërtim PC, duke përmirësuar performancën dhe stabilitetin e sistemit.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “aqua computer QUADRO fan controller për PWM fans”

Produktet e ngjajshme