Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Hekur për hekurosje Ariete 00S624600AR0 garment steamer Handheld garment steamer 0.18 L 1000 W e kaltër dhe e bardhë

82.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAGDAIEPAW0005
EAN:
8003705117259
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Hekur për hekurosje Ariete 00S624600AR0 garment steamer Handheld garment steamer 0.18 L 1000 W e kaltër dhe e bardhë”

Produktet e ngjajshme