Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Mini kompjuter ASUS NUC GEN12 Wall Street V5 RNUC12WSHV50002

582.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST464266
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Ky mini kompjuter është zgjedhje ideale për detyra të përditshme dhe përdorim të përgjithshëm në shtëpi ose zyrë. Me procesor i5, ai ofron performancë të qëndrueshme në një formë kompakte dhe të lehtë për t’u vendosur.

Brendi

Produkte të ngjashme: