Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Shtëpizë Gaming Asus ROG Strix / i7-12700KF / 16GB / 512GB +1TB / RTX 3070 8GB

Ju kurseni 230.99 

1949.99 

1719.00 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STSAFB1101
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kjo shtëpizë është e pajisur me procesor Intel i7-12700KF, duke ofruar performancë të fuqishme për lojëra dhe detyra intensive. Me 1632GB RAM, kjo shtëpizë siguron përvojë të shpejtë dhe të qetë shumëdetyrash. Me një SSD me kapacitet 512GB dhe një HDD 1TB, kjo ofron hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e lojërave dhe të dhënave tuaja. Kartela grafike RTX 3080 10GB me performancë të lartë dhe grafikë të avancuar siguron përvojë të shkëlqyer në lojërat më të reja. Kjo shtëpizë është zgjedhje ideale për lojtarët që kërkojnë sistem të fuqishëm dhe të besueshëm.

Brendi

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Kapaciteti i diskut HDD

1TB

Kapaciteti i diskut SSD

512GB

Kapaciteti i kartës grafike

8GB

Kapaciteti i RAM

16GB

Lloji i diskut

HDD, SSD

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtëpizë Gaming Asus ROG Strix / i7-12700KF / 16GB / 512GB +1TB / RTX 3070 8GB”

Produkte të ngjashme: