Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Mbajtëse e altoparlantëve për muri për B-Tech VENTRY – me shtrëngim anësor me anim dhe rrotullim (çift)

89.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STGKSBCHUCH0009
EAN:
5019318047701
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtëse e altoparlantëve për muri për B-Tech VENTRY – me shtrëngim anësor me anim dhe rrotullim (çift)”

Produktet e ngjajshme