Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Braun Power Perfection Haartrockner HD180 white

34.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134041
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Tharëse flokësh të flokëve të braun saten. I fuqishëm. Kompakt. Drita.

Dizajni i lehtë dhe ergonomik. Dizajni unik i dritës dhe ergonomik e bën stilin veçanërisht të lehtë dhe mundëson një tharje të përsosur të rrumbullakët 360º. >
Për një tharje efikase dhe të shpejtë. Dizajn

Për tharje të thjeshtë 360º të gjitha.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme