Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompleti i kabllove CableMod C-Series PRO ModMesh për Corsair AXi/HXi/RM black/blood red(Etiketa e verdhë) – i zi dhe i kuq gjaku

125.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRA925
EAN:
716894289796
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

26 Qershor, 2024 deri 28 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kompleti i kabllove CableMod C-Series PRO ModMesh për Corsair AXi/HXi/RM black/blood red(Etiketa e verdhë) – i zi dhe i kuq gjaku”

Produktet e ngjajshme