Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompleti i kabllove CableMod C-Series PRO ModMesh për RMi/RMx/RM (Etiketa e zezë) – i kuq

125.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRA949
EAN:
716894289833
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

CableMod C-Series PRO ModMesh Cable Kit për RMi/RMx/RM (Black Label) në ngjyrë të kuqe është zgjidhja perfekte për të përmirësuar pamjen dhe funksionalitetin e ndërtimit tuaj të PC-së. Ky set kabllosh premium ofron zgjatime të cilësisë së lartë për lidhjet PSU, duke përfshirë ATX, EPS dhe PCI-e. Kabllot janë të mbuluara me material të qëndrueshëm ModMesh që garanton fleksibilitet të lartë dhe një pamje estetike të shkëlqyer. Ngjyra e kuqe e ndezur shton një stil unik dhe dinamik në sistemin tuaj. Ky kit është dizajnuar për të përmirësuar rrjedhën e ajrit dhe menaxhimin e kabllove, duke kontribuar në një performancë më të mirë dhe një ambient të pastër brenda kasës së kompjuterit tuaj.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kompleti i kabllove CableMod C-Series PRO ModMesh për RMi/RMx/RM (Etiketa e zezë) – i kuq”

Produktet e ngjajshme