Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set zgjerimi kabllor CableMod PRO ModMesh – zi/kuq

67.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRA920
EAN:
716894288270
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

CableMod PRO ModMesh Cable Extension Kit në ngjyrë të zezë dhe të kuqe (black/blood red) është një set kabllosh premium për entuziastët e PC-ve që kërkojnë të përmirësojnë pamjen dhe performancën e sistemeve të tyre. Ky kit përfshin zgjatime kabllosh të cilësisë së lartë për lidhje PSU, duke përfshirë ATX, EPS, dhe PCI-e. Kabllot janë të mbuluara me material të qëndrueshëm ModMesh që ofron fleksibilitet të lartë dhe një pamje estetike të shkëlqyer. Ngjyrat e theksuara të zeza dhe të kuqe krijojnë një kontrast të fuqishëm, duke shtuar një stil unik dhe të personalizuar në ndërtimin tuaj të PC-së. Zgjatimet janë të dizajnuara për të përmirësuar rrjedhën e ajrit dhe menaxhimin e kabllove, duke kontribuar në një performancë më të mirë të sistemit.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Set zgjerimi kabllor CableMod PRO ModMesh – zi/kuq”

Produktet e ngjajshme