Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Çantë për llaptop Gaming Lenovo Legion Active / 17 inch

64.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC002602
Sasia:
2
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kjo çantë është zgjedhje e duhur për lojtarët dhe profesionistët që kërkojnë mbrojtje dhe stil për llaptopin e tyre. E dizajnuar për llaptopë deri në 17 inch, kjo çantë ofron hapësirë të bollshme dhe organizim të mirë për pajisjet tuaja. Me ndarjet e shumta dhe xhepat e brendshëm, ju mund të mbani aksesorët dhe dokumentet tuaja të organizuara. Materialet cilësore dhe dizajni ergonomik sigurojnë komoditet dhe qëndrueshmëri.

Brendi

Lenovo

Modeli

Lenovo Legion Active

Përshtatet për

Llaptopë deri në 17 inch

Materiali

Poliester i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj ujit

Dizajni

Dizajn modern dhe i fortë për përdorim të përditshëm dhe gaming

Dimensionet

50 x 34 x 16 cm

Pesha

Rreth 1 kg

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Çantë për llaptop Gaming Lenovo Legion Active / 17 inch”

Produkte të ngjashme: