Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Bicikletë për fëmijë 16″ Huffy 21891W Minnie

215.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STSREHFFROW0024
EAN:
324472189156
Sasia:
2
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Bicikleta për fëmijë 16″ Huffy modeli 21891W Minnie është një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijët që duan të shijojnë udhëtime të këndshme dhe argëtuese. Me një dizajn tërheqës dhe tërheqës, me të gjitha ngjyrat dhe karakteristikat e Minnie Mouse, kjo bicikletë do të bëjë tërheqje të mëdha për fëmijët. Përveç kësaj, ka gjithashtu karakteristika të sigurisë për të garantuar një udhëtim të sigurt për fëmijët. Me përmasa të përshtatshme për fëmijët e moshës 4-6 vjeç, bicikleta 16″ Huffy Minnie është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të fillonin të mësojnë të bëjnë biçikletë.

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Bicikletë për fëmijë 16″ Huffy 21891W Minnie”

Produktet e ngjajshme