Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Bicikletë për fëmijë 16″ Huffy Disney Cars 21941W

215.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STSREHFFROW0108
EAN:
324472194174
Sasia:
3
Origjina:

Koha e arritjes

26 Qershor, 2024 deri 28 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Bicikleta për fëmijë 16″ Huffy modeli 21941W Disney Cars është një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijët që duan të shijojnë udhëtime të argëtueshme dhe tërheqëse. Me një dizajn tërheqës dhe karakteristikat e famshme të Disney Cars, kjo bicikletë do të bëjë tërheqje të mëdha për fëmijët. Përveç kësaj, ka gjithashtu karakteristika të sigurisë për të garantuar një udhëtim të sigurt për fëmijët. Me përmasa të përshtatshme për fëmijët e moshës 4-6 vjeç, bicikleta 16″ Huffy Disney Cars është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të mësojnë të bëjnë biçikletë me një stil tërheqës dhe të preferuar.

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Bicikletë për fëmijë 16″ Huffy Disney Cars 21941W”

Produktet e ngjajshme