Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Bicikletë për fëmijë 12″ Paw Patrol 1178 Boy NEW TOIMSA- E kuqe

215.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STSRETMSROW0009
EAN:
8422084011789
Sasia:
3
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Bicikleta për fëmijë 12″ Paw Patrol 1178 Boy NEW TOIMSA në ngjyrën e kuqe ofron një mjet të shkëlqyeshëm për udhëtime argëtuese për fëmijët. Me një dizajn tërheqës dhe temën e Paw Patrol, kjo bicikletë do të bëjë fëmijët të ndihen të lumtur dhe të gëzuar gjatë udhëtimit. Përveç estetikës së tij, bicikleta ka karakteristika të sigurisë të përshtatshme për fëmijët, duke përfshirë frenat dhe rrota të stabilizuara. Kjo bicikletë 12″ është një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijët që duan të mësojnë të bëjnë biçikletë në një mjet tërheqës dhe të preferuar.

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Bicikletë për fëmijë 12″ Paw Patrol 1178 Boy NEW TOIMSA- E kuqe”

Produktet e ngjajshme