Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Bicikletë për fëmijë 16″ Paw Patrol 1680 Girl TOIMSA- Vjollcë

215.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STSRETMSROW0028
EAN:
8422084016807
Sasia:
1
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Bicikleta për fëmijë 16″ Paw Patrol 1680 Girl TOIMSA në ngjyrën e vjollcë ofron një mjet argëtues dhe tërheqës për udhëtime jashtë për vajzat. Me një dizajn tërheqës dhe temën e Paw Patrol, kjo bicikletë do të bëjë fëmijët të ndihen të lumtur dhe të kënaqur gjatë udhëtimit. Përveç estetikës së saj, bicikleta ka karakteristika të sigurisë të përshtatshme për fëmijët, përfshirë frenat dhe rrota të stabilizuara. Kjo bicikletë 16″ është një zgjedhje e shkëlqyer për vajzat që duan të mësojnë të bëjnë biçikletë në një mjet tërheqës dhe të pëlqyer.

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Bicikletë për fëmijë 16″ Paw Patrol 1680 Girl TOIMSA- Vjollcë”

Produktet e ngjajshme