Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Bicikletë për fëmijë 16″ Vintage Pink TOIMSA 16229

242.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STSRETMSROW0031
EAN:
8422084162290
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Bicikleta për fëmijë 16″ Vintage Pink TOIMSA modeli 16229 është një zgjedhje e shkëlqyer për vajzat që duan të shijojnë udhëtimet në stil. Me një dizajn vintage dhe ngjyrën e rozë tërheqëse, kjo bicikletë do të bëjë çdo udhëtim të bëhet një aventurë tërheqëse. E pajisur me frenë dhe rrota të sigurta, kjo bicikletë ofron një përvojë të sigurt dhe të këndshme për fëmijët. Një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijët që duan të mësojnë të bëjnë biçikletë me një mjet tërheqës dhe të stilit.

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Bicikletë për fëmijë 16″ Vintage Pink TOIMSA 16229”

Produktet e ngjajshme