Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Altoparlant Creative Creative Stage SE

111.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRA973
EAN:
5390660195556
Sasia:
1
Origjina:

Koha e arritjes

26 Qershor, 2024 deri 28 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Creative Stage SE është një soundbar kompakt dhe i fuqishëm, ideal për përmirësimin e përvojës së dëgjimit të muzikës, filmave dhe lojërave. Me një dizajn elegant dhe modern, ai përshtatet lehtësisht në çdo ambient. Stage SE ofron audio të pasur dhe të qartë, falë dy drejtuesve të fuqishëm dhe teknologjisë së avancuar të përpunimit të zërit. Lidhja e tij e thjeshtë me PC, TV ose pajisje të tjera përmes portës USB ose Bluetooth siguron fleksibilitet dhe komoditet. Me një çmim të përballueshëm dhe performancë të shkëlqyer audio, Creative Stage SE është zgjedhja ideale për çdo entuziast të zërit.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Altoparlant Creative Creative Stage SE”

Produktet e ngjajshme