Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Soundbar Mini Skena Creative SE

72.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRA984
EAN:
5390660195853
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Creative Stage SE Mini Soundbar është një zgjidhje kompakte dhe e fuqishme për përmirësimin e cilësisë së zërit në hapësirën tuaj. Kjo mini soundbar ofron audio të pastër dhe të detajuar falë dy drejtuesve të saj të fuqishëm. E dizajnuar për të qenë e lehtë për t’u përdorur dhe instaluar, Stage SE Mini është ideale për lidhje me PC, laptopë, dhe TV përmes porteve USB dhe AUX. Me dizajnin e saj elegant dhe modern, përshtatet në çdo ambient pa zënë shumë hapësirë. Creative Stage SE Mini është zgjedhja perfekte për ata që kërkojnë një përmirësim të zërit me një formë kompakte dhe të përballueshme.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Soundbar Mini Skena Creative SE”

Produktet e ngjajshme