Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Dell Latitude 3540 / i7-1335U / 16GB / 256GB / 15.6Inch / 1920×1080 FHD

Ju kurseni 240.00 

1239.99 

999.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STR3T1W
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Dell Latitude 3540 është një laptop i fuqishëm dhe i besueshëm, i projektuar për performancë dhe produktivitet të lartë. Pajisur me procesorin Intel Core i7-1335U dhe 16GB RAM, ai ofron fuqi të mjaftueshme për të përballuar detyrat komplekse dhe multitasking pa probleme. SSD-ja me kapacitet 256GB siguron hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e të dhënave dhe shpejtësi të lartë të leximit dhe shkrimit. Ekrani 15.6 inç me rezolucion 1920×1080 FHD ofron cilësi të lartë vizuale dhe përvoja të shkëlqyera të shikimit. Ky laptop është ideal për profesionistët që kërkojnë një zgjidhje të fuqishme dhe të besueshme për punën e tyre të përditshme.

Brendi

Lloji i procesorit

Intel Core i7-1335U

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Kapaciteti i diskut SSD

256GB

Kapaciteti i RAM

16GB

Lloji i diskut

M.2

Lloji i memories RAM

DDR4

Madhësia e ekranit

15.6"

Kartela grafike

Intel Iris Xe Graphics

Rezolucioni i ekranit

1920 x 1080 (Full HD)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dell Latitude 3540 / i7-1335U / 16GB / 256GB / 15.6Inch / 1920×1080 FHD”

Produktet e ngjajshme