Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Laptop Dell Latitude 5540 i5-1345U/16GB/512SSD/W11Pro/1J VOS

1158.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133254
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Punoni nga kudo me laptopët tanë më inteligjentë dhe më të sigurt të biznesit. të cilat janë krijuar për produktivitet në lëvizje.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme