Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Monitor Gaming Dell Alienware 2523HF / 24.5 inch Full HD / 360Hz / 0.5ms

Ju kurseni 100.00 

499.99 

399.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STM001399
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Monitori për lojëra Dell AW2523HF ofron performancë të lartë me një ekran 24.5 inch Full HD dhe një kadalldata të jashtëzakonshme prej 360Hz, duke siguruar përvojë të rrjedhshme dhe të shpejtë lojërash. Koha e përgjigjes prej 1ms dhe teknologjia IPS ofrojnë cilësi të lartë të imazhit dhe kënde të gjera shikimi. Mbështetja për G-Sync dhe FreeSync siguron një përvojë të qetë pa ndërprerje në lojëra. Me portet HDMI, DisplayPort dhe USB, monitori ofron fleksibilitet të lartë lidhjeje. Dizajni modern dhe estetika tërheqëse e bëjnë këtë monitor ideal për lojtarët seriozë.

Brendi

Frekuenca e rifreskimit (Hz)

360

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor Gaming Dell Alienware 2523HF / 24.5 inch Full HD / 360Hz / 0.5ms”

Produkte të ngjashme: