Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Dell OptiPlex 7010 MFF i5 13500T/16GB/256GBSSD/Win11Pro 1J VOS

739.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133220
Sasia:
1
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

PC mikro desktop në format ultra-kompakt. Dorëzimi i energjisë opsionale përmes një kabllo të vetme të tipit C dhe e pajisur me procesorë të gjeneratës së 13 -të Intel Core ™.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme