Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Shtëpizë Dell OptiPlex 7010 MFF / i5-13500T / 16GB / 512GB

729.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133219
Sasia:
7
Origjina:

Koha e arritjes

17 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kjo shtëpizë ofron performancë të fuqishme dhe efikasitet të lartë në një formë kompakte. E pajisur me procesor Intel Core i5-13500T, 16GB RAM, dhe 512GB SSD, kjo shtëpizë garanton shpejtësi dhe kapacitet të mjaftueshëm për detyrat e përditshme. Dizajni i saj Mini Form Factor (MFF) kursen hapësirë dhe është ideale për mjediset me hapësirë të kufizuar. OptiPlex 7010 MFF është e besueshme dhe e lehtë për t’u mirëmbajtur, duke e bërë atë zgjedhje të shkëlqyer për përdorim profesional dhe biznesor.

Brendi

Garancion

1 vit

Produkte të ngjashme: