Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Dell OptiPlex 7010 Plus SFF i5 13500/16GB/256GBSSD/Win11Pro 3J VOS

893.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134136
Sasia:
8
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

PC desktop me një faktor të vogël të formës dhe performancë gjithëpërfshirëse të zgjerueshme. Deri në 128 GB GDR5 RAM dhe Intel Core ™ Procesorët e gjeneratës së 13 -të.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme