Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Dell OptiPlex 7010 SFF i5 13500/8GB/256GBSSD/Win11Pro

705.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133173
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

PC desktop me një faktor të vogël të formës dhe performancë gjithëpërfshirëse të zgjerueshme në një dizajn kompakt. Me procesorë thelbësorë Intel të gjeneratës së 13 -të.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme