Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Dell Precision 3660 Tower i7 13700/16GB/512SSD/W11Pro

1124.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133941
Sasia:
8
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Performanca inteligjente dhe e shkallëzueshme
Dizajni i kullave me kosto të efektshme me performancë të jashtëzakonshme dhe shkallëzueshmëri. Përmirësimi i ftohjes së CPU -së dhe shpejtësia e integruar e reagimit të AI.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme