Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Shtëpizë Dell Precision 3660 Tower / i7-13700 / 16GB / 512GB

1124.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133941
Sasia:
1
Origjina:

Koha e arritjes

19 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kjo shtëpizë është zgjidhje ideale për profesionistët që kërkojnë performancë të lartë dhe besueshmëri. E pajisur me procesor Intel Core i7-13700, 16GB RAM dhe 512GB SSD, kjo shtëpizë ofron fuqi të mjaftueshme për të përballuar detyra komplekse, si modelimi 3D, redaktimi i videos dhe analiza të mëdha të të dhënave. Dizajni i saj Tower siguron mundësi të shumta zgjerimi dhe ftohje efikase, ndërsa komponentët e cilësisë së lartë sigurojnë përvojë të kënaqshme dhe të qëndrueshme. Precision 3660 është zgjedhja e duhur për profesionistët që kërkojnë performancë të lartë dhe fleksibilitet.

Brendi

Garancion

1 vit

Produkte të ngjashme: