Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Motor EK Water Blocks EK-Loop D5 MX PWM

117.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRA985
EAN:
3831109911037
Sasia:
8
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

EK Water Blocks EK-Loop D5 MX PWM Motor është një pompë e fuqishme dhe e besueshme për sistemet e ftohjes me ujë. E pajisur me kontrollues PWM, ajo ofron rregullim të saktë të shpejtësisë së pompës, duke siguruar performancë optimale dhe qetësi të jashtëzakonshme. Kjo pompë D5 është e njohur për qëndrueshmërinë dhe efikasitetin e saj të lartë, duke qenë e aftë të përballojë kërkesat e ftohjes së komponentëve më të fuqishëm të PC-së. Dizajni i saj kompakt dhe i lehtë për t’u integruar e bën atë të përshtatshme për çdo ndërtim. EK-Loop D5 MX PWM është zgjedhja ideale për entuziastët e ftohjes me ujë që kërkojnë performancë dhe besueshmëri maksimale.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Motor EK Water Blocks EK-Loop D5 MX PWM”

Produktet e ngjajshme