Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Maus Evoluent Vertical Mouse 4 right hand/6 buttons/wired

93.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST149371
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Shmangia e kthesës së parakrahut për rehati dhe shëndet të mirë
Forma e patentuar mbështet dorën në një qëndrim neutral të drejtë. Parakrahu i rregullit të kthesës shmang. Shumë përdorues. përfshirë mjekët. Ergonomistët dhe fizioterapistët. Tha se vertikali evolues ofron rehati maksimale dhe gjithashtu lehtëson dhimbjen e saj në dore.

Në mënyrë të përshtatshme dhe të lehta për t’u përdorur

Forma është e gdhendur me kujdes për rehati pa kompromis dhe lehtë për të arritur butona të programueshëm. Asnjë gisht nuk është i nevojshëm. Për të përdorur çelësat.> Mbështetje e përmirësuar e gishtit të madh
Edicioni i Thumb u ridizajnua edhe më shumë rehati në krahasim me versionet e mëparshme. Mbështetja e gishtit të madh të kromit tregon shpejtësinë e zgjedhur të treguesit me ekstra të ulët (XL). E ulët (LO). MD (e mesme). Për të shfaqur shumë të lartë (përshëndetje). Nëse përdor shoferin e furnizuar. Ndriçimi fiket. Kur sistemi është në modalitetin e gjumit për të mbrojtur baterinë e fletores. se gishti i fundit për të fërkuar tavolinën. Por funksionaliteti i lehtë për t’u përdorur për 6 butona përmes një ndërfaqe të thjeshtë dhe intuitive.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme