Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kartelë grafike Nvidia GTX 1650 4GB ASUS P-EVO OC GDDR6 DUAL-GTX1650-O4GD6-P-EVO

199.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133353
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

ASUS DualGeForce® GTX 1650 OC Edition 4 GB GDDR6 EVO jep norma të larta rifreskimi në përkufizim të lartë

2x tifoz. 2x argëtim.
Kartat e dyfishta grafike kanë të bëjnë me efikasitetin maksimal. Hiqni funksionet. që nuk ndikojnë në performancën. Dhe shtoni dy të fuqishëm. Shtoni tifozët e mbrojtur nga pluhuri me përbërës PCB. të cilat janë instaluar në një proces të automatizuar të prodhimit. Rezultati është një makinë. i cili shkurtohet ekskluzivisht në performancën e përhershme dhe Asus Dual GeForce® GTX 1650 bën një prezantim të fortë për gjeneratën e fundit të performancës grafike.
Qëndro i pastër
Pluhuri është armiku numër një për tifoz. Është e lehtë. Pastroni krahët. Por për ta hequr tifozin. për të hequr pluhurin. i cili e ka futur veten brenda. është një sfidë. Certifikimi IP5X do të thotë. Se strehimi është i sigurt nga grimcat e këqija. në mënyrë që kurrë të mos duhet ta pastroni plotësisht. Teknologjia ekstreme është një proces i automatizuar i prodhimit. Kjo vendos standardet e reja në industri. Meqenëse e gjithë puna e bashkimit mund të bëhet në një kalim të vetëm. Kjo zvogëlon ngarkesën termike në përbërës dhe shmang përdorimin e kimikateve të mprehta të pastrimit. E cila për një ndikim më të ulët mjedisor. çon në konsum më të ulët të energjisë në prodhim dhe një produkt të përgjithshëm më të besueshëm. -Steel çeliku. Softueri më i vështirë dhe i korrozionit. Optimizoni dhe koordinoni
Asus GPU Tweak III është më intuitiv dhe funksional se kurrë. Ndërfaqja e rishikuar e përdoruesit ofron mundësi më të mira. Duke përmbledhur funksionet më të rëndësishme në një pult qendror. Dhe akorduesi ynë i frekuencës së tensionit është rishikuar. për ta bërë mbingarkesën edhe më të lehtë. Të mira shtesë si teknologjia e tifozëve 0DB. Ndryshimi automatik i profilit. Një ekran plotësisht i personalizueshëm i ekranit dhe funksionet e protokollit sigurojnë këtë. që të merrni më të mirën nga karta juaj grafike. Br> Në një program të vlefshmërisë 144-orëshe, hartat e një numri të testeve të ngarkesës së vështirë janë nënshtruar. Për të siguruar besueshmëri të lartë. Përvojë e lëngshme me një ritëm të ndryshueshëm të rifreskimit. Shijoni lojëra AAA pa e bezdisur ose belbëzuar në ekran.>
* Kushtet dhe kushtet e përgjithshme zbatohen. Për më shumë detaje, ju lutemi lexoni kushtet e plota. Që të mund të gjesh në faqen e promovimit.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme