Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

HGC Osmi 3.1 Aluminum Mini-ITX Case – black

244.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAA11
EAN:
705632752203
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kasa HGC Osmi 3.1 Aluminum Mini-ITX është një zgjedhje elegante dhe funksionale për ndërtuesit e kompjuterëve që kërkojnë një dizajn kompakt. E ndërtuar nga alumini i cilësisë së lartë, kjo kasë është e lehtë dhe e qëndrueshme. Dizajni minimalistik në ngjyrë të zezë ofron një pamje moderne dhe të pastër. Pavarësisht përmasave të vogla, Osmi 3.1 ofron hapësirë të mjaftueshme për komponentët e fuqishëm, duke përfshirë një kartë grafike me gjatësi të plotë dhe një sistem të ftohjes së mirë. Kasa gjithashtu mbështet menaxhimin e kabllove për një ndërtim të rregullt dhe estetik. Ideale për ndërtimet Mini-ITX që kërkojnë stil dhe funksionalitet.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “HGC Osmi 3.1 Aluminum Mini-ITX Case – black”

Produktet e ngjajshme