Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

HGC Osmi 3.1 Aluminum Mini-ITX Case – White

256.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAA13
EAN:
793591539041
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

HGC Osmi 3.1 Aluminum Mini-ITX Case në ngjyrë të bardhë është një zgjedhje elegante dhe moderne për ndërtuesit e PC-ve kompakte. E ndërtuar nga alumini i cilësisë së lartë, kjo kasë është e lehtë, e qëndrueshme dhe ofron një estetikë të pastër dhe të sofistikuar. Pavarësisht përmasave të saj të vogla, Osmi 3.1 ka hapësirë të mjaftueshme për të strehuar komponentë të fuqishëm, duke përfshirë një kartë grafike të plotë dhe një sistem të mirë të ftohjes. Dizajni minimalistik dhe mbështetja për menaxhimin e kabllove sigurojnë një ndërtim të rregullt dhe estetik. Kasa është ideale për ata që kërkojnë një kombinim të stilit dhe funksionalitetit në një formë kompakte.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “HGC Osmi 3.1 Aluminum Mini-ITX Case – White”

Produktet e ngjajshme