Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

HP EliteBook 835 G10 / AMD Ryzen 5 PRO 7540U / 32GB / 512GB / 13.3Inch / 1920×1200 / Natural silver

Ju kurseni 140.00 

739.99 

599.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST9W7B1U8#ABA
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

HP EliteBook 835 G10 është një laptop i fuqishëm dhe i lëvizshëm, i krijuar për profesionistët që kërkojnë performancë të lartë dhe siguri. Me procesor AMD Ryzen 5 PRO 7540U dhe 32GB RAM, ky model ofron fuqi të mjaftueshme për multitasking dhe aplikacione të rënda. SSD-ja 512GB siguron shpejtësi të lartë të leximit dhe shkrimit, duke përmirësuar përgjigjen e sistemit dhe kohën e ngarkimit të skedarëve. Ekrani 13.3 inç me rezolucion 1920×1200 ofron cilësi të lartë vizuale dhe detaje të qarta. Dizajni i tij elegant në ngjyrë argjendi natyral dhe ndërtimi i qëndrueshëm e bëjnë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe biznes.

Brendi

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Kapaciteti i diskut SSD

512GB

Kapaciteti i RAM

32GB

Madhësia e ekranit

13.3''

Ngjyra

Silver

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “HP EliteBook 835 G10 / AMD Ryzen 5 PRO 7540U / 32GB / 512GB / 13.3Inch / 1920×1200 / Natural silver”

Produktet e ngjajshme