Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

IceGiant ProSiphon Elite CPU Cooler – 240mm, black

220.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAA43
EAN:
860004195801
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

IceGiant ProSiphon Elite CPU Cooler është një zgjidhje e fuqishme për ftohjen e CPU-ve, e dizajnuar për të përballuar ngarkesat më të larta termike. Me një radiator 240mm dhe një dizajn të zi elegant, kjo pajisje përdor teknologjinë unike të gravitetit dhe kapilaritetit për të ofruar performancë superiore në ftohje. ProSiphon Elite është i pajisur me ventilatorë të fuqishëm për të siguruar një qarkullim të shkëlqyer të ajrit, duke mbajtur temperaturat e procesorit në nivele optimale edhe gjatë përdorimit intensiv. Montimi është i lehtë dhe kompatibil me një gamë të gjerë socket-ash CPU, duke e bërë atë zgjedhjen ideale për entuziastët e performancës dhe lojtarët.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “IceGiant ProSiphon Elite CPU Cooler – 240mm, black”

Produktet e ngjajshme