Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Shtëpizë Innovation IT / NUC i5-1240P / 16GB / 512GB

668.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST130150
Sasia:
8
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kjo shtëpizë ofron performancë të lartë për detyra të ndryshme profesionale dhe personale. Procesori i fuqishëm NUC i5-1240P garanton shpejtësi dhe efikasitet në përpunimin e të dhënave, ndërsa memoria e bollshme RAM siguron performancë të lartë dhe multitasking të shpejtë. Hapësira e madhe prej 512GB ju lejon të ruani sasi të madhe të të dhënave, dokumenteve dhe aplikacioneve. Kjo shtëpizë është ideale për përdoruesit që kërkojnë pajisje të fuqishme dhe të besueshme për përdorim të përditshëm dhe profesional.

Brendi

Garancion

1 vit

Produkte të ngjashme: