Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Fryrëse pluhuri IT Duster CompuCleaner Xpert

100.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAA10
EAN:
702795472238
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

IT Dusters CompuCleaner Xpert është një pastrues ajri i fuqishëm, ideal për heqjen e pluhurit dhe mbeturinave nga pajisjet elektronike. Ky dust blower me performancë të lartë përdor energji elektrike për të krijuar një rrjedhë ajri të fuqishme, duke eliminuar nevojën për kanaçe ajri të kompresuar. I dizajnuar për përdorim të qëndrueshëm dhe të sigurt, CompuCleaner Xpert është perfekt për pastrimin e kompjuterëve, tastierave, printerëve dhe pajisjeve të tjera delikate. Me një dizajn ergonomik dhe të lehtë për t’u përdorur, ky pastrues ajri siguron që pajisjet tuaja të qëndrojnë të pastra dhe të funksionojnë në mënyrë optimale.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fryrëse pluhuri IT Duster CompuCleaner Xpert”

Produktet e ngjajshme