Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Case për PC Jonsbo TK-1 2.0 Micro-ATX Tempered Glass – white

172.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAAAR
EAN:
6970620552750
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Jonsbo TK-1 2.0 Micro-ATX Case në ngjyrë të bardhë është një kasë kompakte dhe elegante e dizajnuar për ndërtuesit e PC-ve që kërkojnë stil dhe funksionalitet. Me panele të xhamit të temperuar, kjo kasë ofron një pamje të pastër dhe moderne, duke shfaqur komponentët e brendshëm. TK-1 2.0 ofron hapësirë të mjaftueshme për motherboard-e Micro-ATX dhe Mini-ITX, dhe mbështet ftohje efektive me vend për ventilatorë dhe radiatorë. Dizajni i saj inteligjent për menaxhimin e kabllove siguron një ndërtim të pastër dhe të organizuar. Kjo kasë është ideale për ndërtuesit që kërkojnë një kombinim të estetikës dhe performancës në një formë kompakte.

Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Case për PC Jonsbo TK-1 2.0 Micro-ATX Tempered Glass – white”

Produktet e ngjajshme