Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kasë për kompjuter, Jonsbo TK-2 2.0 Midi-Tower – e zezë

189.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAAAT
EAN:
6970620553320
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Jonsbo TK-2 2.0 Midi-Tower në ngjyrë të zezë është një kasë elegante dhe funksionale e dizajnuar për ndërtuesit e PC-ve që kërkojnë stil dhe performancë. Me panele të xhamit të temperuar, kjo kasë ofron një pamje të sofistikuar dhe moderne, duke shfaqur komponentët e brendshëm. TK-2 2.0 ofron hapësirë të bollshme për motherboard-e ATX, Micro-ATX, dhe Mini-ITX, si dhe mbështetje për ftohje efektive me vend për ventilatorë dhe radiatorë. Dizajni i menaxhimit të kabllove siguron një ndërtim të pastër dhe të organizuar. Kjo kasë është ideale për ndërtuesit që kërkojnë një kombinim të estetikës dhe funksionalitetit në një paketë të vetme.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kasë për kompjuter, Jonsbo TK-2 2.0 Midi-Tower – e zezë”

Produktet e ngjajshme