Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Ftohëse K Cooler Intel Socket Xilence I200 |115x| 1200.TDP 65W

7.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST200918
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Xilence I200 kombinon të gjitha karakteristikat e një ftohësi aktual të CPU për zonën e shtëpisë dhe zyrës. Falë tifozit të tij të funksionimit 92 mm, lavamani i nxehtësisë i prodhuar saktësisht është me besueshmëri dhe i zhurmshëm me ajër të ftohtë. Shpejtësia e tifozit prej 2200 revolucione/min. Garanton një kompromis ideal midis xhiros së lartë të ajrit dhe funksionimit të ulët të zhurmës. Karakterizohet gjithashtu nga një shtojcë e sigurt dhe e qëndrueshme duke përdorur një pllakë prapa.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme