Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kabëll për PC, BC 1.5m (3*0.75mm ) Kabllo e rrymës- E Zezë

2.50 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC001716
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

15 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kabëlli për PC me gjatësi 1.5 metra dhe specifikime 3×0.75mm është një zgjedhje e shkëlqyer për të siguruar furnizimin e rrymës së nevojshme për pajisjet tuaja elektrike. Me dizajn të sigurt dhe cilësi të lartë, ky kabëll është i përshtatshëm për përdorim në shtëpi, zyrë ose ambiente të ndryshme industriale. Materiale të qëndrueshme dhe izoluese përdoren për të garantuar sigurinë dhe qëndrueshmërinë e furnizimit të rrymës. Me gjatësi të mjaftueshme, ofron fleksibilitet në lidhjen e pajisjeve tuaja elektrike me prizat e rrymës. Ky kabëll është një zgjedhje e mirë për sigurinë dhe performancën e pajisjeve tuaja elektrike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kabëll për PC, BC 1.5m (3*0.75mm ) Kabllo e rrymës- E Zezë”

Produktet e ngjajshme