Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kärcher Staubsauger VC 3 yellow

168.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133409
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Pastruesi me vakum kompakt me vakum VC 3 me teknologji multi-ciklone mundëson thithjen pa një çantë filtri. Kjo kursen ndryshimin dhe blerjen e qeseve të shtrenjta të filtrit. Rezervuari i tij transparent i poshtër tregon gjithashtu me një shikim. Kur ai duhet të zbrazet. Përveç kësaj, falë sistemit pa bagazh, nuk ka erë të pakëndshme. E cila nuk është vetëm vuajtjet e alergjisë. Për shkak të madhësisë së saj kompakte, VC 3 është perfekt për futjet e gjithanshme në apartamente dhe shtëpi më të vogla. Jo vetëm dyshemetë e forta dhe qilimat pastrohen plotësisht. Por falë hundës së kodeve dhe furçës së mobiljeve, boshllëqeve të ngushta dhe sipërfaqeve të ndjeshme. Karakteristikat e tjera të pajisjeve të pastruesit të vakumit janë filtri i integruar i higjenës HEPA. Papastërtia më e mirë e besueshme si poleni dhe filtrat e tjerë të grimcave që shkaktojnë alergji. si dhe pozicionin praktik të parkimit.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme