Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kartelë grafike RTX 4060 8GB MSI Ventus 2X Black OC GDDR6

Ju kurseni 80.00 

399.99 

319.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STG001221
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

15 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet
  • Dual fans: Dy fana dhe një ftohës i madh sigurojnë një përvojë të freskët dhe të qetë për ju.
  • TORX FAN 4.0: Një kryevepër e punës në grup, fletët e ventilatorit punojnë në çifte për të krijuar nivele të paprecedentë të presionit të fokusuar të ajrit.
  • Pllaka e pasme përforcuese: Pllaka e pasme përforcuese përmban një dizajn rrjedhës që siguron ventilim shtesë.
  • Zero Frozr: Ventilatorët ndalojnë plotësisht kur temperaturat janë relativisht të ulëta, duke eliminuar të gjitha zhurmat.

Brendi

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Kartela grafike

Nvidia RTX 4060

Kapaciteti i kartës grafike

8GB

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kartelë grafike RTX 4060 8GB MSI Ventus 2X Black OC GDDR6”

Produktet e ngjajshme