Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

PC Case Kolink Unity Cascade ARGB Mid-Tower i zi

109.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAAAP
EAN:
5999094005945
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kolink Unity Cascade ARGB Mid-Tower Case në ngjyrë të zezë është një zgjedhje ideale për ndërtuesit e PC-ve që kërkojnë një kombinim të stilit dhe funksionalitetit. Me panele të xhamit të temperuar dhe ndriçim ARGB të integruar, kjo kasë ofron një pamje tërheqëse dhe mundësi të personalizimit të ndriçimit. Dizajni i saj i zgjuar ofron hapësirë të bollshme për komponentët e fuqishëm dhe ftohje efektive, duke përfshirë mbështetje për radiatorë të mëdhenj dhe ventilatorë të shumtë. Unity Cascade gjithashtu ka një sistem të menaxhimit të kabllove për një ndërtim të pastër dhe të organizuar. Kjo kasë është ideale për ata që kërkojnë performancë dhe estetikë në një paketë të vetme.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PC Case Kolink Unity Cascade ARGB Mid-Tower i zi”

Produktet e ngjajshme